Etusivu
Edellinen sivu 

Piirihallitus yhteystiedot


erovuoroiset 2018     erovuoroiset 2019  

Puheenjohtaja

Kimmo Arstio

Kemin Into
arstio@gmail.com

0400 694 751

 

 

 

Varapuheenjohtaja

TUL:n valtuuston 2 vpj.

Ikäläinen Jukka

Kemin Pallotoverit

jukka.ikalainen@tokem.fi

045 110 9206

 

 

 

 

Ahola Santeri

Rovaniemen Reipas

santeri.ahola@hotmail.com

044 099 3963

 

 

 

 

 

Berg Timo

FC-88, Kemi

timo.berg@pp2.inet.fi

040 734 3654

 

 

 

 

Purtanen Matti

Alatornion Ahjo

matti.purtanen@outokumpu.com 041 431 0716

 

  Eeva Pfaler-Puikko

Kemin Työväen Pursiseura

e.pfaler-puikko@luukku.com

050 4108300

 

 

Tainio Esa

Kemin Into, Keminmaan PePa

esatainio@hotmail.com

040 5576178

   

Laakso Arto

Kemin Pyöräilijät

arjula@luukku.com

040 8127 335

 

Pirneskoski Esa

Kemin Työväen Uimarit

esa.pirneskoski@gmail.com

050 491 8694

 

 

 

Luokkala Petteri

Kemin Työväen Uimarit

puheenjohtaja@kemtu.fi

040 760 0003

 

 

TUL:n valtuuston jäsen

Pehkonen Pirkko

Kemin Into

pirkko.pehkonen@kemi.fi

 

 

 

Juvonen Esa

Kemin Pallotoverit

espe.juvonen@gmail.com

050 566 9416

 

 

 

Blomster Mauri

toiminnanjohtaja

hallituksen sihteeri

       

 

Kuvahaun tulos haulle r-office

emme tavoittele suuria - TAVOITTELEMME - pieniä ja suuria